• 27wrz

  Witam na blogu klienta sieciowego, a konkretniej na blogu miłośników publikacji elektronicznych (także tych przyszłych), który z dniem dzisiejszym został uruchomiony.  Oto na nim postaram się dowodzić, że publikacje w formie elektronicznej (ebooki, audiobooki) potrafią dorównywać, a  w niektórych kwestiach nawet przewyższać publikacje tradycyjne (papierowe).

  E-postęp?

  Publikacje w formie elektroniczne są niewątpliwie wynikiem postępu technicznego, jaki obserwujemy w przeciągu ostatnich  lat. Nietrudno stwierdzić, że ich korzeniem był, jest i będzie głównie Internet. Odważę się też stwierdzić, że w przyszłości mają szansę nawet całkowicie wyeliminować papierowe publikacje, co nie znaczy, że te przyszłe e-booki będą w ogóle przypominać e-booki publikowane dzisiaj.

  Nawet jeśli dzisiaj wiele osób może czuć do nich niechęć oraz wyrażać przyzwyczajenie do książek w formie tradycyjnej to i tak przyzwyczajenie do e-booków jest jedynie kwestią czasu (kiedyś przecież pisano na kamiennych tablicach).

  Na tym blogu postaram się pokazać mój punkt widzenia na publikacje w tej formie, podkreślając ich zalety, ale również  nie pomijając ich wad, których na dzień dzisiejszy nie jest wcale mało.

  Autor: Paweł @ 23:54

  Tagi: , , ,

Zostaw komentarz

Ważne: moderacja komentarzy jest włączona i przez to możesz nie widzieć od razu swojego komentarza. Nie ma potrzeby wysyłać go ponownie.