• 08lip

  Książka zatytułowana Zmierzch (Twilight), to pierwsza część kultowej serii, która podbiła serca czytelników na całym świecie. Przedstawia ona losy młodej kobiety zakochanej w wampirze. Czytelnicy przyjęli powieść z gorącym sercem – jak będzie ze słuchaczami?

  Powieść Zmierzch autorstwa Stephanie Meyer to szalenie porywająca opowieść o miłości, która stanowi połączenie horroru, romansu oraz opowieści o dojrzewaniu. Bohaterką jest młoda dziewczyna, siedemnastoletnia Isabelle Swan, która przeprowadza się do ulewnego miasteczka Forks w stanie Washington, aby zamieszkać ze swoim ojcem. W jej życiu pojawia się Edward Cullen, którego znajomość wywraca jej życie do góry nogami. Z resztą, kto nie zna tej historii?

  Sprzedaż książki wyniosła ponad 70 milionów egzemplarzy. Sama powieść została przetłumaczona na niemal 40 języków. Czy zatem ktoś jeszcze nie wie, czym jest mroczne romansidło o nazwie Zmierzch? Chyba znają go wszyscy.

  Od jakiegoś czasu książka doczekała się wersji audio (zobacz: Zmierzch – audiobook). Część pierwsza to ponad 14 godzin nagrania w formacie mp3. Czyta Anna Dereszowska (aktorka). Po fragmentach sądząc można popaść w niezły klimat. Czy nie warto go poczuć jeszcze raz?

  Autor: Paweł @ 18:32

  Tagi: , ,

Zostaw komentarz

Ważne: moderacja komentarzy jest włączona i przez to możesz nie widzieć od razu swojego komentarza. Nie ma potrzeby wysyłać go ponownie.